Podlahy Filip – o nás

Společnost Podlahy Filip působí na trhu již od roku 2005. Díky mnohaletým zkušenostem a používáním moderních technologií vám dokážeme splnit jakýkoliv sen o nové podlaze nejen v Praze.

Změňte svůj prostor od podlahy, žádejte profesionální podlahářské práce celá ČR.

Podlahy pro komerční i bytové prostory

Preciznost, kvalita, rychlost. Zákazníkovi věnujeme maximální péči, i nejnáročnější představy o podlaze dokážeme přeměnit do reálné podoby, nabízíme komplexní podlahářské služby ve špičkové kvalitě:

  • konzultace a návrhy podlah,
  • výroba a úprava dřevěných podlah,
  • příprava, broušení a stěrkování podlah,
  • zaměření a kompletní dodávky veškerých podlah,
  • pokládka podlahových krytin, obkládání stěn a schodů, 
  • opravy, broušení a renovace podlah (opravy parket a dřevěných podlah) a další.

Podlahářské práce se zárukou

Odvádíme precizní práci, za kvalitu podlah ručíme, vaši spokojenost podpoří prodloužená záruka 4 roky. Předáním hotové podlahy naše služby nekončí. Jsme s vámi v kontaktu, zajímáme se o vaše potřeby.

Jsme specialisté na vinylové podlahy

Vinylové podlahy – poznejte odolnost a nenáročnost vinylových podlah. Poradenství, příprava podkladu, dodávka a pokládka. O vinylu víme vše, jsme specialisté. 

Podlahy na míru vašim představám

Navrhneme vám ideální typ podlahové krytiny, najdeme řešení pro podlahy do bytových prostor, nebo vysoce zátěžové podlahy pro obchodní a komerční centra. Můžete zvolit podlahy z aglomerovaných materiálů jako dýhované podlahy, oblíbené plovoucí laminované podlahy, moderní vinylové podlahy, koberce nebo nepřekonatelné dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy

Zejména pro milovníky hřejivých přírodních materiálů jsou určeny dřevěné podlahy z masivu. Ať už zvolíte masivní plovoucí podlahy nebo dřevěné podlahy lepené, budete maximálně spokojeni. Pro dřevěné podlahy používáme dub, buk, jasan, smrk, borovice, exotické dřevo a další.

Na podlahy s Filipem

Nechte si poradit, vyberte si chytré řešení podlah od Filipa, zaměření a cenové kalkulace zdarma celá ČR!

 

Podlahy nechte na nás! Máme výborné reference z celé ČR, kontaktujte nás!